Garanti BBVA yapmış olduğu açıklamasında 0,99 faiz oranlı bayram kredisi vereceğini açıkladı. Bayram öncesinde nakit ihtiyacı olanlara duyuruldu. Başvuru için sadece 2 gün kaldı.

Garanti BBVA’dan bayram öncesi nakit sıkıntısı çekenlere müjde. Yüzde 0,99 faiz oranı ile nakit verilecek. Bankadan konuya ilişkin açıklama ve ödeme tablosu da paylaşıldı. Başvurular son olarak 7 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Altında son dakika gelişmesi! Altını olan ve altın alacaklar dikkat! Altında patlama olacak! Altında son dakika gelişmesi! Altını olan ve altın alacaklar dikkat! Altında patlama olacak!

YÜZDE 0,99 FAİZ ORANLI KREDİ

Acil nakit ihtiyacı olanlara güzel haber Garanti Bankası’ndan duyuruldu. Garanti BBVA yeni müşterilerine özel 5 bin TL’ye kadar 0,99 faiz oranlı kredi vereceğini belirtti. Kredi vadesi ise 12 ay olarak açıklandı.

Garanti BBVA yeni müşterileri için özel kredi paketini duyurdu. Bayram kredisinden yararlanmak isteyenlerin şubelere gitmeden internet üzerinden başvuruda bulunabileceği belirtildi.

GERİ ÖDEME NASIL OLACAK?

Garanti Bankası’ndan bayram kredisi çekecek olan kişiler için geri ödemelerin 12 ay içinde aylık 450,94 TL olarak yapılacağı belirtildi. Aylık faizin sadece 33 TL olduğu açıklandı. Başvurular 7 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Toplam da bu şekilde geri ödeme 5 bin 400 TL şeklinde olacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Banka yeni müşterilerine özel kredi vereceğini duyurdu. Yüzde 0,99 faiz oranı ile kullanıma sunulan kredi Garanti Bankası’nın yeni müşterilerine verilecek. Bu şekilde vatandaşların bayram öncesi ve bayramda nakit ihtiyaçlarının giderilmesi amaçlanıyor.