İki özel bankadan flaş açıklama geldi. Bankalar 0 faizli 10 bin TL’ye kadar kredi vereceklerini açıkladı. Açıklamada ise, “Şimdi al, Şubat’ta ödemeye başla” başlığı ise dikkat çekiyor.

YAPI KREDİ DUYURDU

Yapı Kredi bankası 6a y vadeli olmak üzere 10 bin TL’ye kadar faizsiz kredi kampanyası başlattıklarını duyurdu. Bu sebeple müşterilerin 30 Kasım tarihine kadar başvurması gerektiği ifade edildi. Kampanya 30 Kasım tarihinde sona erecek. Banka kampanya detaylarını şu şekilde sıraladı:

Vakıfbank kartı olanlar dikkat! Bu fırsatı kaçırmayın Vakıfbank kartı olanlar dikkat! Bu fırsatı kaçırmayın

1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi POS’u bulunan tüm anlaşmalı üye işyerlerinde World Pay Alışveriş Kredisi ile yapacağınız ödemelerde ilk kullanıma özel faizsiz ve masrafsız 6 ay vadeli kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya, 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi POS’u bulunan tüm anlaşmalı mağazalardan yapacağınız 500−10.000 TL arasındaki ilk World PAY alışverişlerinizde geçerlidir. Mağaza görevlisi tarafından POS üzerinden oluşturulacak QR kodu, Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulamalarından okutarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Yapı Kredi müşterisi değilseniz bile mağaza içerisinde anında Yapı Kredi müşterisi olabilirsiniz.

AKBANK DA AÇIKLAMA YAPTI

Açıklama yapan bir diğer banka da Akbank oldu. İlk defa Akbanklı olacak müşteriler için 30 Kasım tarihine kadar 0 faizli 10 bin TL vereceklerini açıklayan banka detayları şu şekilde duyurdu:

“Kampanyadan 17.10.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir. Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 15.12.2022 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir. 15.12.2022 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar faydalanabilecektir”