30 Haziran 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı 30 Haziran 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı

Survivor adasında haftanın iki eleme adayı Berkan ve Nisa olmuştu. Üçüncü isim Hikmet, dördüncü de Nagihan oldu. Bu hafta Berkan Survivor adasına veda etti.

Adem, kendisini potaya sokmasını kendisinden talep ettiğini söylediği Nagihan, ''Sonuçta son düzlüğe gelmişken kimse potaya girmek isyemez. Ama tabii ki her zaman o kolyeyi kazanmak çok kolay olmuyor. Dün de iyi başladım ama çok dışarda kalmaktan mı, inanılmaz derecede elim soğudu ve başarılı da olamadım. Yapacak bir şey yok, potaya girmeyi istiyorum. Daha önce Nisa'nın ismini soylemedim, Hikmet'in adını söyledim diye çok kötü görüntüler ortaya çıktı. Hikmet de beni potaya davet etti. Ben de 'ilk fırsatta geleceğim' dedim. Ne Hikmet'ten ne de potadan korkmuyorum. Eleneceksem de buraya sonuna kadar emeğimi verdim, damgamı vurdum.'' dedi.

Hikmet, Nagihan'ın sözlerine karşılık, ''Benim Nagihan'ı potaya davet etme sebebim şudur: Nagihan safaride 'birinci Berkan gider sonra Hikmet gidecek' dedi. Oradaki ses tonlaması hoşuma gitmedi. 'İsteyen istediği gibi potaya sokabilir' dedim. Ne potadan korkarım, ne de yarışmadan korkarım.'' sözleri ile yanıtladı.

berkan