ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına katılan 23 yaşındaki Başak Canpolat, 54 yaşındaki evli Yılmaz Aktürk'ten çocuk sahibi olduğunu ve geçtiğimiz Temmuz ayında Aktürk'ün çocuğuyla birlikte kendisini ortada bıraktığını anlattı.

Başak, evli olan 54 yaşındaki Yılmaz Aktürk'le 19 yaşından beri ilişki yaşadığını ve Yılmaz'ın 11 aylık bebeğiyle ortada bıraktığını anlattı.

27 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları Açıklandı! 27 Eylül 2022 Salı Reyting Sonuçları Açıklandı!

19 yaşındayken yalnız yaşadığını ve bu süreçte üst kat komşusunun eniştesi olan Yılmaz'la tanıştığını belirten Başak, Yılmaz'ın maddi ve manevi yanında olduğunu söyledi. Tanıştıktan 5-6 ay sonra da ilişki yaşamaya başladıklarını ve en başında Yılmaz'ın eşinin bu ilişkiyi öğrendiğini anlattı.

Yılmaz Aktürk'ün eşinin yasak ilişkiyi öğrendiğinde çocuğuna bıçak verip evine gönderdiğini söyleyen Başak, Yılmaz'la 4 yıl boyunca Artvin'de ve Trabzon'da yaşadığını anlattı. Dahası Yılmaz'ın çocuk doğduktan yaklaşık 5 ay sonra ilişkiyi bitirmek için çabaladığını aktardı. 23 yaşındaki genç kadın, hamile olduğunu öğrendiğinde bebeği aldırmak istediğini fakat Yılmaz'ın istemediğini de ekledi.

Şimdi ise Başak geçtiğimiz Temmuz ayında kendisini ortada bırakan Yılmaz'ın çocuğuyla ilgilenmesi için Esra Erol'da Yılmaz'a seslendi. Kalacak yeri olmayan Başak'a da Esra Erol sahip çıktı.