Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.

Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Bugün kimin maçı var?

18:00 HJK Helsinki - HIFK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV

18:00 Lokomotif Tiflis - Dila Gori Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:30 Radomlje - Bravo Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV

18:45 Arges - Hermannstadt Romanya Liga 1 Bilyoner TV

19:00 Grorud - Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Raufoss - Fredrikstad Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Sogndal - Skeid Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Stabaek - Bryne Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Stjordals Blink - Kongsvinger Norveç 1. Ligi Bilyoner TV

19:00 Piast Gliwice - Legnica Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

19:00 Saburtalo Tiflis - Bolnisi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:00 Telavi - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:15 Cerrito - River Plate Uruguay Premier Ligi Bilyoner TV

19:30 Monza - Atalanta İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

19:30 Salernitana - Empoli İtalya Serie AS Sport Plus, Bilyoner TV

20:00 Samsunspor - Manisa FK Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports 2

20:00 Afjet Afyonspor - Bursaspor TFF 2. Lig Yayın yok

20:00 Kalmar - Varbergs İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

20:00 Mjallby - Göteborg İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

20:00 Varnamo - Helsingborg İsveç Allsvenskan Futbol

20:00 Brage - Utsiktens İsveç Superettan Bilyoner TV

20:00 Dalkurd - Brommapojkarna İsveç Superettan Bilyoner TV

20:00 Aarhus - Nordsjaelland Danimarka Süper Ligi Bilyoner TV

20:10 Norrköping - Hammarby İsveç Allsvenskan Bilyoner TV

21:00 Galatasaray - Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1

21:00 Jong Ajax - Heracles Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV

21:00 Jong AZ - Dordrecht Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV

21:00 Jong PSV - OssHollanda Eerste Divisie Bilyoner TV

21:30 Uni. Craiova - Farul Constanta Romanya Liga 1 Bilyoner TV

21:30 Wisla Plock - Gornik Zabrze Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV

21:30 Fenix - Plaza Colonia Uruguay Premier Ligi Bilyoner TV

21:45 Torino - Lecce İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

Fenerbahçe Cristiano Ronaldo'yu ikna mı etti? Fenerbahçe Cristiano Ronaldo'yu ikna mı etti?

21:45 Pau - St. Etienne Fransa Ligue 2 Bein Sports 4, Bilyoner TV

22:00 Valladolid - Almeria İspanya La Liga S Sport Plus, Bilyoner TV

22:00 Middlesbrough - Sunderland İngiltere Championship Bein Sports 3

22:00 Real Oviedo - Levante İspanya La Liga 2 Bilyoner TV

23:30 Deportivo Binacional - Alianza Atl.Peru Primera-Apertura Bilyoner TV