Dr.Astrolog Şenay Devi'den 9 Ekim 2022 Koç Dolunay Çalışması.. Bu çalışmayı 8-12 Ekim 2022 tarihleri arasında dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Aura Temizleme Araçları:

1 adet tarçın çubuğu
3 adet defne yaprağı
Bir bardak su
1 adet çay ağacı yağı
1 adet badem yağı
Ekim Dolunay Okuması
Talimatlar:

1- Çalışma malzemelerinizi önünüzde bulundurun, tarçın çubuklarınızı ve defne yapraklarınızı birbirine harmanlayarak aşağıdaki cümleleri söyleyerek  yakın ve bulunduğunuz odayı tütsüleyin.

“ Ekim Dolunay ışığı altında arınmayı istiyorum, özgür olmayı istiyorum, beni rahatsız eden her şeyden kurtulmayı istiyorum. Temiz bir zihin Temiz bir kalp istiyorum. Karanlıktan aydınlığa yürümeye niyet ediyor gereken gücü ruhumda bedenimde buluyorum. Şimdi yenilendim. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."

 Ardından, aşağıdakileri okuyun;

 “Ekim Dolunayının ışığı altında, artık hizmet etmeyen her şeyi temizliyor ve bu boşluktan salıveriyorum. Aklımı tıkayan ve kalbimi bulanıklaştıran tüm enerjileri temizliyor ve şifalanıyorum. Artık en yüksek iyimle uyumlu olmayan tüm enerjilerin bu alanı şimdi terk etmelerini istiyorum. Alanım daha hafif, alanım temizlendi. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."

 2.) Koç başı yönetir, bu yüzden enerjimizi buraya odaklıyoruz. Buradaki fikir, kendinize yatıştırıcı bir saç derisi masajı yapmaktır. Öncelikle yağlarınızı 3 er ölçek ( Yemek Kaşığı)  birbirine karıştırın. Bu doğal karışım saç büyümesini teşvik etmek için, ç kuru bir saç derisini yatıştırmak taç çakranızı harekete geçirmek için faydalı olacaktır.

dolunay-ne-zaman-ekim-dolunayi-koc-burclarini-nasil-etkileyecek-koc-dolunayi-burclara-etkisi-3-1665250599

Karıştırdığınız Saç yağınızı alın ve saç derinize masaj yapmaya başlayın. Bunu yaparken, aşağıdakileri okuyun; 

“Baş bölgenize saçlarınıza masaj yaparak yağı yedirin 20 30 dakika bekletin ve yaptığım her şey için kendimi affediyorum. Hatalarımı iyileştirmeye niyet ediyorum  yaşadığım her şey ve yaptığım tüm işler için kendime teşekkür ediyorum. Gücüm, bağlılığım ve yüce yaradana inancım her an artıp çoğalıyor. Kendimi ve beni sevenleri seviyorum. Güçlendim, Arındım, Şifalandım.

Meditasyonunuz tamamlandıktan sonra saç yağınızı yıkayın. Duş alırken, artık taşımak istemediğiniz her şeyin giderde yüzdüğünü hayal edin. Tüm ağırlığın yağ tarafından emildiğini ve duşla gidere taşındığını bilin.

Bir bardak suyunuzu   tüm yaşamsal alanlarınızda şifa şans arınma ve korunmaya niyet ederek 33 BESMELE okuyun ve suyunuzu için şifa olsun.

şenay-1