Yıldız oyuncu hayatını kaybetti! Acı haberi eşinin kardeşi duyurdu Yıldız oyuncu hayatını kaybetti! Acı haberi eşinin kardeşi duyurdu

ABD'nin Tennessee eyaletinde bir ailenin 8 yıldır baktığı iki Pitbull cinsi köpek, aileye saldırdı.

Pitbull cinsi köpeklerin saldırısında ailenin 5 aylık Hollace Dean ve 2 yaşındaki Lilly Jane isimli çocukları hayatını kaybetti.

Anne Kirstie Jane Bennard ise çocukların kurtarmaya çalışırken ağır yaralandı.

bennard_1.jpg

ÇOCUKLAR OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Shelby County Şerif Ofisi, çocukların olay yerinde öldüğünü ve annenin hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Küçük Lilly, ailenin paylaştığı son resimlerde bebek kardeşine bakıyor. Çocukların annesi kahramanca çocuklarını kurtarmaya çalıştı ama aynı zamanda aile köpekleri tarafından da saldırıya uğradı.

Baba Colby Bennard'ın amcası Jeff Gibson ise Facebook'tan yaptığı açıklamada Anne Bennard'ın durumunun stabil olduğunu bildirdi. Bennard'ın bütün vücudunda çok sayıda ısırık izi olduğu belirtildi.

Beş aylık Hollace Dean Bennard ve iki yaşındaki Lilly Jane Bennard'ın, Tennessee, Shelby County'deki ailenin köpekler tarafından saldırıya uğramasının ardından olay yerinde ölü olarak telaffuz edildi.

SALDIRI 10 DAKİKA SÜRDÜ

Evcil hayvanların neden saldırganlaştığının bilinmediğini ve saldırının yaklaşık 10 dakika sürdüğünü belirten Gibson, "Hiç iyileşmeyecek bir kalpten başka kalıcı bir hasar yok gibi duruyor." dedi

8 YILDIR SALDIRGANLIK BELİRTİSİ GÖSTERMEDİ

Anne Bennard'ın arkadaşı Kelsey Canfield, Cheeck ve Mia adlı köpeklerin 8 yıldır herhangi bir saldırganlık belirtisi göstermediğini belirterek "Çocuklar, Bennard'ın her şeyiydi. Bir tehlike olsaydı, köpekleri asla çocuklarının yakınına getirmezdi." dedi.