Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Acı haberin ardından Ece Erken'in, "Ben onu çok seviyorum, nasıl yaşayacağım!" dediği öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Mine Tugay'ın estetiksiz haline bakın! Doğal güzel zannedenler yıkıldı Mine Tugay'ın estetiksiz haline bakın! Doğal güzel zannedenler yıkıldı

Ece Erken ile uzun süredir aşk yaşayan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021'de Bodrum'da nikah masasına oturmuştu.

Sürpriz bir kararla evlenen ikili güzel haberi, "Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” mesajıyla duyurmuştu.

YEŞİLKÖY'DE SİLAHLI SALDIRI

Eski Beşiktaş yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu saat 00.30 sıralarında Yeşilköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yaşamını yitirdiği öğrenildi.

BEN NASIL YAŞAYACAĞIM!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırıda vefat etmesi ardından gözler eşi Ece Erken'e çevrildi. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, eski patneri Ece Erken'in acı haberin ardından, "Ben onu çok seviyorum, nasıl yaşayacağım!" dediğini açıkladı.

ece erken şafak mahmutyazıcıoğlu ve çocuklar

EŞİYLE SON FOTOĞRAFI

Ünlü sunucu yılbaşında oğlu Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Mahmutyazıcıoğlu'nun ilk eşinden olan çocuklarıyla çekildiği fotoğrafları paylaşmıştı. Erken, "Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım… 2022’de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz." notunu düşmüştü.

Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimleri de Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatı sonrasında üzüntülerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

SEREN SERENGİL

Bu fotoğrafı ben çekmiştim. Ah Şafak ahh... İyi yürekli kardeşim. Çok ama çok üzgünüm.

BİRCAN BALİ

Şafak ağabey... İnanmak istemiyorum. Yazacağım bir şey yok. Öldüğüne inanamıyorum. Çok üzgünüm.

ALİŞAN

Allah rahmet eylesin. Çok acı çok... Gencecik yaşta... Ece Erken'e ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.

IŞIN KARACA

Çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin, Allah sabırlar versin Ece. Hem sana hem çocuklara hem de tüm sevenlerine...

DEMET AKALIN

Ben çok üzgünüm. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Başın sağ olsun Ece.

YILDIZ TİLBE

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na Allah'tan rahmet dilerim. Ailesi ve sevenlerinin başı sağ olsun, Allah sabırlar versin.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU

Çok ama çok üzgünüm. Ece'm başın sağ olsun. Senin için olan üzüntümün tarifi yok. Allah mekanını cennet eylesin hayat arkadaşının. Kalbim ve dualarım seninle. Allah taksiratını affetsin.