Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? 25 Ocak 2023 Survivor elenen isim! Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? 25 Ocak 2023 Survivor elenen isim!

Survivor'a 3 kez  katılan performansı ile hafızalara kazınan ve Acun Ilıcalı'nın en değer verdiği yarışmacılardan olan Nagihan Karadere yaptığı açıklamalar ile gündemde yer alıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'a katılan Karadere mobbinge uğradığını söyledi ve detayları açıkladı.

Verdiği bir röportaj'da Nagihan Karadere mobbinge uğradığını söyledi. Karadere "Survivor sahte bir ortam, herkes menfaat herkes çıkar derdinde. Arkadaşlıklar yalan" dedi.

Karadere açıklamasına "Survivor'da görmediğim kadar samimiyetsizlikler gördüm. Görmediğim kadar yalanlar gördüm. Hayatımda görmediğim üçkağıtlar gördüm." sözleri ile devam etti.

Nagihan Karadere'nin bu açıklaması sonrası Acun Ilıcalı yeni başlayacak Survivor 2023 için TV8 ekranında panaroma programına katılarak Nagihan Karadere için "Hangi özelliği ile birinci olacaktı" açıklaması yaptı.

Bu açıklama sonrası Nagihan'dan "Panoramaya bağlayın beni arıyorum acun beyi telefon meşgul çalıyor!" tweeti geldi.