Melek Mosso'dan inanılmaz açıklamalar! "Kartonun üzerine attığım süngerin üzerinde yatıyordum" Melek Mosso'dan inanılmaz açıklamalar! "Kartonun üzerine attığım süngerin üzerinde yatıyordum"

Acun Ilıcalı, kız arkadaşı Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününe özel bir parti düzenledi. Ilıcalı’nın partiden önce Altunkaya’ya evlilik teklifi ettiği öğrenildi.

FOTOĞRAFLARI PEŞ PEŞE PAYLAŞTI

Kutlama sonrası Altunkaya ile pozlarına yer veren ünlü isim, “Duygularımı bugün kulağına söyledim, herkes duymasın. Doğum günün kutlu olsun, her günümüz böyle mutlu olsun” notunu düştü.

PARMAĞINDAKİ YÜZÜK DİKKAT ÇEKTİ

Hürriyet’te yer alan habere göre; ünlü televizyoncunun bu sözleri üzerine sevgilisine evlilik teklifi ettiği ve Altunkaya’nın teklifi kabul etmesiyle çifte kutlama yaptığı ortaya çıktı. Hatta çiftin bu yaz evlenecekleri de konuşulanlar arasında. Öte yandan Ilıcalı’nın kız arkadaşının doğum günü kutlamasından paylaştığı fotoğraflarda Altunkaya’nın parmağındaki yüzük de dikkat çekti.

Dördüncü kez nikâh masasına oturacak olan Ilıcalı, Altunkaya ile 3 yıldır birlikte.

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Yakın

ÇOK MUTLU BİR BERABERLİĞİM VAR

Ayça Çağla Altunkaya ile mutlu bir ilişki sürdüren Acun Ilıcalı, özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunmuştu. Ilıcalı verdiği bir röportajda “Çok mutlu bir beraberliğim var. Çağla ile olan küçük ve masum dünyamda çok mutluyum. O dünya benim için çok rahatlatıcı. İlişki konusunda çok başarılı biri olamadım, bu konularda hatalarımdan bazı dersler alıyorum ve yapmamaya çalışıyorum diyebiliriz” şeklinde konuşmuştu.