Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i başrollerinde buluşturan, çarşamba günlerinin vazgeçilmezlerinden olanFOX’un sevilen dizisi Adım Farahoyuncuları hayranları için birlikte objektif karşısına geçti. Yeni sezonunda da etkileyici hikayesiyle izleyiciyle buluşmaya devam edendizinin kadrosunda Demet Özdemir,Engin Akyürek, Fırat Tanış,Feyyaz Duman, Senan Kara, Lale Başar, Hatice Aslan, Sera Kutlubey, Burak Tamdoğan, Rastin Pakhanad, Mert Doğan, Derya Pınar Akve Burcu Türünzyer alıyor.

YENİ İSİMLER KADROYA DAHİL OLDU

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu; Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’un birlikte kaleme aldıkları dizi, kadrosuna üç yeni ismi dahil etti. Feyyaz Duman, Hatice Aslan, Sera Kutlubey ve Burak Tamdoğan; Adım Farah’ın yeni sezonunda izleyiciyle buluştu.
DizideFeyyaz Duman Behnam karakterine, Hatice Aslan Rahşan karakterine, Sera KutlubeyMerjan karakterine, Burak Tamdoğan ise Akbar karakterine hayat veriyor.

Yalı Çapkını müdavimleri şokta! Bu hafta yeni bölüm yok Yalı Çapkını müdavimleri şokta! Bu hafta yeni bölüm yok

ADIM FARAH 2. SEZONUNDA DA NEFES KESİYOR

Geçtiğimiz sezon büyük başarılara imza atan, güçlü hikayesiyle adından söz ettiren dizi bu sezon da hikayesiyle nefes kesecek. Mehmet'in komaya girmesi sebebiyle hapise giren Tahir,  özgürlüğüne kavuştuğunda bambaşka bir Farah'la karşılaşır. Behnam tarafından kıskıvrak yakalanan Farah, Behnam'dan ve yapabileceklerinden ölümüne korkarak Tahir'i boşanmak istediğine ikna etmeye  çalışır. Çocukluğundan  beri kendisine acımasız davranan, onu bir canavara çeviren hayat; Tahir için Farah ve oğlu sayesinde bir süreliğine iyi gitmiş, sanki bahtı yüzüne gülmüştür. Huzurlu bir evin, mutlu bir ailenin, kendisini seven bir kadının düşüdür bu. Şimdi bu düşün paramparça olmasına izin mi verecektir?
Birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı Adım Farah,her çarşambasaat 20.00’deFOX’ta.