Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Berkay Ateş, Yusuf Çim, Caner Şahin, Asena Girişken, Feyza Sevil Güngör ve Nursel Köse gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Aldatmak dizisinde deprem üstüne deprem yaşanıyor.

Aldatmak dizisi son dönemde ekran başındaki seyircinin büyük tepkisini çekmeye devam ederken sevilen dizi reytinglerde de kan kaybı yaşıyor.

Yeni döneme geçilen Aldatmak dizisinin yeni bölümü ise büyük krizleri de beraberinde getirmeye başladı.

Artık Oylum ve Tolga arasında yaşananlara alışan seyirci şimdi ise büyük bir skandal ile karşı karşıya kalmış durumda.

Televizyon ekranlarında adının hakkını veren diziler arasında yer Aldatmak dizisinde artık kimin kimi kiminle aldattığı bilinmiyor bile.

Taş Kağıt Makas Dizisine sürpriz bir isim geliyor! Taş Kağıt Makas Dizisine sürpriz bir isim geliyor!

Bu durumdan muzdarip olan ve tepkilerini sert bir şekilde dile getiren Aldatmak dizisi hayranlarının canını bu defa ise Seren karakteri sıkmaya başladı.

Eniştesi Tolga’nın sarhoşluğundan faydalanan ve koynuna giren hatta bununla da yetinmeyen Tolga’dan hamile kalan Seren yaptığının bedelini çok ağır ödeyecek.

Aldatmak Dizisi Ultrason

Seren’in Tolga’dan hamile olduğunu ablası Selin’e söylediği anlar ise ekran başındakilerden ‘Büyük rezillik’ yorumlarını aldı.

Aldatmak dizisinde Seren karakterinin yaptığı büyük ayıp ve skandal sonrasında yapımcıların nasıl bir yol izleyeceği ise şimdiden merak konusu haline geldi.

Artık işin içinden çıkılmaz sahnelerin ön planda olduğu Aldatmak dizisinde ayrılık haberleri peş peşe gelecek gibi duruyor.

Açık konuşmak gerekiyorsa Aldatmak dizisinin önümüzdeki bölümlerinde dizinin hayranlarının beklediği gelişmeler ön plana çıkabilir.

Aldatmak 62. Bölüm Perşembe akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Işıl Parıltı