Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün bayramlaşma töreninde sert açıklamalarda bulundu. Hadsizlik, şımarıklık, çekememek...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün bayramlaşma töreninde esti gürledi...

"Cumartesi günü izlediğimiz hadsizlik, şımarıklık, çekememek, ülke değerlerini bile bir kutlama adına ayaklar altına almak artık mücadele etmemiz gereken bir konuma gelmiştir."

Gözden kaçırmayın

İngiliz devi Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde İngiliz devi Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde

"Söz konusu takımla yaptığımız ilk maçta yaşadıklarımız, o gün hepimiz şiddetlendik, öfkelendik ve hatırlarsanız, maç sonunda 'Fenerbahçeliler, hakkını korumak için artık kendi mücadelemizi vermemiz gerekiyor' demiştim."

"Bu, aslında uzun bir süredir bu takıma bir kalkanın verdiği cesaretle, sanki istediği her şeyi yapabileceği şekilde düşünmelerine sebebiyet vermesine de hiç ama hiç şaşırmayın. Perşembe günü sizinle paylaşacağım bilgilerle beni daha iyi anlayacaksınız."

"Böyle bir şeyi telaffuz edeceğim aklıma gelmezdi ama artık 3 Temmuz ruhuna dönmenin zamanı geldi. 3 Temmuz ruhuna hepimiz dönmek zorundayız çünkü bunlar meydanı boş buldular. Meydanın boş olmadığını göstermenin zamanı geldi."