Burak Özçivit’in yargılandığı davada karar verildi Burak Özçivit’in yargılandığı davada karar verildi

Yengesi Merve Tektaş ile peş peşe paylaşım yapan Alişan milyonlarca hayranını hüzne boğdu. Alişan, 46. Yaş gününü buruk bir mesajla kutladı. Koronavirüs nedeniyle kaybettiği kardeşini kendi doğum gününde de unutmadı.

İYİ Kİ BENİM ABİMSİN

Alişan doğum gününü sosyal medya hesabından kardeşi  Selçuk Tektaş'ın “Günlerden 19 Haziran. Benim canım abimin, arkamdaki en büyük gücümün, solistimin, Burkimin birtanecik babası, kızlarımın amcası abimin doğum günü. İyi ki doğdun iyi ki benim abimsin yeni yaşında sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun. Yengemle, Burkin ve bizlerle nice yıllarımız olsun. Çok şanslıyım ki senin gibi bir abim olduğu için." sözleriyle kutladı.

alişan ve selçuk

SON DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASIYDI

Paylaşımı tüm sevenlerini hüzne boğdu. Kardeş acısının içerisinde bir türlü dinmediğini her fırsatta dile getiren Alişan, şu ifadeleri kullandı:

"Benim için son doğum günü kutlaması o seneydi... Benim için 19 Haziran sadece doğduğum gün dışında bir anlam ifade etmeyecek... Bunları yazmıştı bana canımın parçası ve bir daha da bir şey yazamayacak... Artık hayatımızda Eliz de var Selçuk’um ve sen rahat uyu biz hep birlikteyiz... Amcaları son nefesine kadar onların yanında olacak... Sen hep yanımızdasın ben biliyorum... Dünyanın en iyi babası babalar günün kutlu olsun... Seni çok seviyorum kardeşim, canım, canımın yarısı... (Doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ederim)"

HER ZAMAN KIZ KARDEŞİN OLARAK YANINDA OLACAĞIM

Kardeşinin eşi Merve Tektaş ise Alişan’ın doğum gününü şu sözlerle kutladı:

"Nasıl başlasam ne yazsam bilemiyorum yeni gelicek her yaşın ne kadar eksik olsa da ben ve kızlarım her zaman seninle olucaz ve ben her zaman ne olursa olsun kız kardeşin olarak yanında olucam seni seviyoruz. İyiki doğmuşsun iyiki varsın.. hayatın bize borcu var ve bu borcu evlatlarımıza güzel yazılar yazarak ödeyeceğine inanıyorum."

alişan post

merve tektaş post