ABD'nin Nevada eyaletine bağlı Las Vegas kentinde evlenmeyi planlayan çift, uçuşları iptal edilince uçakta evlenmeye karar verdi.

Gözden kaçırmayın

Annesinin cesedini 2 hafta boyunca tuvalette sakladı! Annesinin cesedini 2 hafta boyunca tuvalette sakladı!

İptal olan uçuş nedeniyle düğün planları sekteye uğrayan ikili, çareyi uçakta evlenmekte buldu. ABD'nin Nevada eyaletine bağlı Las Vegas kentinde evlenmeyi planlayan çift, uçuşları iptal edilince uçakta evlenmeye karar verdi.

49 yaşındaki Jeremy Salda ve 52 yaşındaki Pam Patterson, kentte çabucak düğün yapmak için hazırlıklara başladı.

Jeremy Salda ve Pam Patterson 1

Uçakta dünyaevine girdiler

Evlilik cüzdanı için randevu alan çift, otel rezervasyonu yaptırdı ve Oklahoma City'den Nevada'ya uçak bileti satın aldı. Ayrıca Patterson, internetten 200 dolarlık bir gelinlik bile aldı.

Ancak çiftin planı, uçuşlarının iptal edilmesiyle suya düştü. Başka bir hava yolundan rezervasyon yaptıran çift, farklı bir rota üzerinden bilet satın almak zorunda kaldı.

Jeremy Salda ve Pam Patterson 2

Filmden bir sahne gibi

Ağustos 2020'de tanışan ikili, hayatlarını uçakta birleştirdi. Southwest Airlines, uçakta düzenlenen küçük çaplı düğünden kareler paylaştı.

People dergisine açıklama yapan Patterson, uçaktaki düğün için, "Filmden bir sahne gibiydi. Kelimenin tam anlamıyla havaalanından, güvenlikten, gelinlikle geçtik. İnsanlar bize 'tebrikler' diye bağırdı." dedi.

Jeremy Salda ve Pam Patterson 3

Pilot ile diyaloğunu anlattı

Uçağa bindiklerinde pilotun kendilerine Las Vegas'ta evlenip evlenmeyeceklerini sorduğunu belirten Patterson, "Deneyeceğiz ama olmazsa bu uçakta evleneceğiz." şeklinde yanıt verdiklerini söyledi.

Jeremy Salda ve Pam Patterson 4