Fenerbahçe'nin yıldız futbolcuların olan Mesut Özil, tescilli güzel Amine Gülşe ile 2019 yılında görkemli bir törenle nikah masasına oturmuştu.

Mutlu evliliklerinden Eda adında bir kızları olan çiftin şimdi ise ikinci bebeklerini dünyaya getirmeye hazırlandığı konuşuluyor.

Amine Gülşe, katıldığı bir etkinlikte son haliyle kameralara yansıdı.

Amine Gülşe 2014 yılında Türkiye güzeli seçilmiş ve 2 dizide rol aldıktan sonra kısa süren oyunculuk kariyerini tamamen bitirmişti.

Mustafa Topaloğlu'nun eşi hastanelik oldu Mustafa Topaloğlu'nun eşi hastanelik oldu

Kendisi gibi gurbetçi bir ailenin çocuğu olan futbolcu Mesut Özil ile evlenen ve bir çocuk sahibi olan Amine Gülşe, şimdilerde ikinci çocuğuna hamile.

Ekrandan uzak bir hayat süren Gülşe, görümcesinin düğününde görüntülendi.

Artık karnı burnuna gelen Amine Gülşe, görümcesinin düğününde sahneye çıktı.

Oldukça keyifli olduğu görülen ünlü oyuncu, görümcesi ile karşılıklı oynadı. Bu anlar an be an kaydedildi.

Fenerbahçe 'nin yıldızı Mesut Özil ile evli olan Amine Gülşe, geçtiğimiz aylarda bir etkinlikte konuşmuştu. Yeni bir televizyon projesinde olmayacağını belirten Gülşe, tüm zamanını kızı Eda'ya ayırdığını açıklamıştı.

Kızının her anına şahit olmak istediğini söyleyen Gülşe, "O kadar hızlı büyüyor ki bu anları yaşamak istiyorum. Onun için birçok şeye ara verdim ama başka işlerle uğraşıyorum. O da sürpriz olsun" demişti. Kızına kardeş düşündüklerini de belirten Gülşe, "5 çocuk sözümüz var" diyerek kahkaha atmıştı. Daha sonra Gülşe, "5 olmasa da kızıma kardeş yapmayı tabii ki istiyoruz" diyerek bebek için yeşil ışık yakmıştı.