TV8 ekranlarında fırtınaları estiren ve her sahnesiyle adından büyük bir başarıyla söz ettirmeyi başaran Kırmızı Oda'nın Delikanlı Sadi'si Erkan Petekkaya nihayet yeni projesi ile gündemde. Peki karizmatik oyuncu hangi projede başrol oyuncusu olacak işte yanıtı.

Kanalların reyting yarışı yaz dizileriyle sürse de asıl bombalar yeni yayın dönemiyle birlikte patlayacak. Önümüzdeki süreç için pek çok dizi ile ilgili hazırlıklarını sürdüren kanallar, yeni çıkış yakalamak için daha dikkatli adımlar atıyor. Oyuncular da bu süreçte kalıcı bir projede yer alabilmek için ince eleyip sık dokuyor.

Ünlü oyuncunun yeni dizi projesi ortaya çıktı. Petekkaya Tims&B Productions’ın yeni sezon için hazırlıklarını yapmakta olduğu ‘Yasak Aşk’ isimli dizi projesinin başrol erkek oyuncusu oldu.

Müge Anlı'nın program danışmanı Av. Rahmi Özkan'dan üzen haber! Müge Anlı'nın program danışmanı Av. Rahmi Özkan'dan üzen haber!

Erkan Petekkaya Detay 1

Dizinin Adana’da çekilecek olması da ayrı bir detay olarak dikkat çekiyor. Yapım firmasından yapılan duyuruda Erkan Petekkaya ile anlaşma sağlandığı bildirildi

Dünyanın pek çok ülkesinde büyük beğeniyle izlenen Türk dizilerinin yapımcısı Tims&B Productions, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar yapımcılığında yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Erkan Petekkaya, 2024 yılı içerisinde yeniden televizyon ekranında hayranlarının karşısına çıkacak.

Ünlü oyuncu en son 2022-2023 sezonunda izleyicilerle 25 bölüm buluşan O Kız isimli televizyon dizisinde yer almıştı. Oyuncu sonraki süreçte ise farklı film projeleri ile setlerde yer almaya devam etti.

Editör: Ali Çetin Akbayrak