Kanal D ekranlarında milyonları ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar dizisi sırlarla dolu bir bölümle ekranlara veda etti.

Arka Sokaklar dizisi sezon finalinin ardından değişiklik haberleri ortalığı karıştırırken en merak edilen detay da ortaya çıkmış oldu.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Özlem Çınar gibi isimlerin bir arada olduğu Arka Sokaklar dizisinde revizyona gidiliyor.

Herkesin bildiği gibi sezon finalinden önce 4 oyuncu sürpriz bir şekilde Arka Sokaklar dizisinden ayrılık kararı almıştı.

Arka Sokaklar son bölümde ise Özgür Ozan’ın hayat verdiği Hüsnü Komiser karakterinin akıbeti dizinin hayranları tarafından merak ediliyordu.

Arka Sokaklar Detay 13

Eğer yeni sezon başlamadan önce olağanüstü bir durum söz konusu olmazsa Özgür Ozan’ın yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinde olmayacağı ileri sürüldü.

Arka Sokaklar dizisinin en sevilen karakterleri arasında yer alan Özgür Ozan’ın ayrılık iddiası deprem etkisi yaratırken yeni sezonda 3 yeni oyuncun kadroda olacağı konuşuluyor.

Arka Sokaklar dizisindeki boşlukları yeni transferlerle dolduracak olan yapımcıların neden böyle bir karar aldığı ise tartışma konusu oldu.

Kızıl Goncalar’ın 2. Sezon ilk bölüm yayın tarihi belli oldu Kızıl Goncalar’ın 2. Sezon ilk bölüm yayın tarihi belli oldu

Bu iddiaların ardından Arka Sokaklar dizisiyle ilgili yapımcılardan bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonun Ekim ayının ilk haftasında seyircinin karşısında olacağı tahmin ediliyor.

Editör: Emel Kılıç