'Hayat Bilgisi', 'Kavak Yelleri', 'Suskunlar' ve 'İstanbullu Gelin' dizileriyle adını geniş kitlelere duyuran Aslı Enver, iş insanı Berkin Gökbudak ile 12 Kasım'da hayatını birleştirmişti.

Sürpriz nikah sonrası hamile olduğu öğrenilen Enver, tiyatro oyunu sonrası hamilelik süreci hakkında konuştu. Ünlü oyuncu, muhabirlerin "Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu?" sorusuna da yanıt verdi.

Aslı Enver, geçtiğimiz gece oynadığı 'Sırça' tiyatro oyunu çıkışı görüntülendi. Basın mensuplarını karşısında gören Enver, "Arkadaşlar kusura bakmayın lütfen. 2.5 saattir sahnedeydim ve 2.5 saat boyunca ağladım. Şimdi enerjim pek yok, o yüzden uzun uzun röportaj yapmayalım lütfen" dedi.

"CİNSİYETİ BELLİ DEĞİL"

Enver, muhabirlerin "Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?" sorularına, "Hamilelik güzel gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, güzel geçiyor" cevabını verdi.

Selin Ciğerci ile Kerimcan Durmaz barıştı! Selin Ciğerci ile Kerimcan Durmaz barıştı!

"OYNAYABİLDİĞİM KADAR SAHNEDE OLACAĞIM"

Basın mensuplarının "Ne zamana kadar daha sahnede olacaksınız peki? Bir süre belirlediniz mi?" sorusuna ise oyuncu, "Öyle bir tarih belirlemedik. Oynayabildiğim kadar sahnede kalacağım" dedikten sonra basın mensuplarına teşekkür edip evin yolunu tuttu.