Konuk olduğu programda samimi açıklamalarda bulunan Bahar Candan, hayatının dönüm noktalarını ve travmalarını dile getirdi.

"Artık insanlar paraya ruhlarını satmaya başladı" diyen Bahar Candan, travmasının Lidyalıların parayı bulması olduğunu açıkladı.

Katıldığı moda yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan, hakkında bilinmeyenleri anlattı. konuk olduğu programda samimi açıklamalarda bulunan Candan, hayatının dönüm noktalarını ve travmalarını dile getirdi.

Bahar Candan (4)

İNSANLAR RUHLARINI SATIYOR

Bahar Candan, travmalarıyla ilgili soru üzerine, "Benim travmam Lidyalıların parayı bulması. Artık insanlar parayla ruhlarını satmaya başladı." ifadelerini kullandı.

ÇOK VERİCİYİM

Hiç arkadaşı olmadığını açıklayan Candan, "Onları parayla elde etmeye çalıştım. Beni suistimal etmelerine bile izin verdim.

Bahar Candan (6)

Ünlü Oyuncu Fulya Zenginer anne oldu! Ünlü Oyuncu Fulya Zenginer anne oldu!

BENİM SAYEMDE PARA KAZANIYORLAR

Ben çok vericiyim. Arkadaşlarıma hep veriyorum ama onlar benimle hiç arkadaş olmuyorlar. Ben arkadaş ilanı verdiğimde, bana özgeçmiş yolladıklarında, 'Senin masan bile oluruz, biz eğiliriz, üzerimize çay koyarsın' diyorlar ve benimle toplumda belli bir tanınmışlık elde ediyorlar. Takipçi sayıları artıyor, para kazanıyor ve sonra benden gidiyorlar. Bu çocukluğumdan beri böyle." dedi.