Haftalık reytinglerde de zirvenin sahibi olan diziden yayınlanan tanıtım, yeni bölümde tansiyonun giderek artacağının sinyallerini verdi.

Yavuzoğlu ailesinin evine yıldırım gibi düşen Parla, Timur için gerginliğe neden olurken; Nevra, Parla’nın Rengin’in kızı olduğunu öğrenmesiyle şok oldu.

Teşkilat dizisinde o oyuncu da kadrodan çıktı! İki haftalık ara bunun içinmiydi Teşkilat dizisinde o oyuncu da kadrodan çıktı! İki haftalık ara bunun içinmiydi

Tanıtımda, “Rengin kendine gelene kadar Parla bizim evde kalacak” diyen Bahar’ın, Parla’yı bir anne şefkatiyle kucaklaması dikkat çekerken, Parla’nın bildiklerini Bahar’a söyleyip söylemeyeceği de merak konusu oldu.

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı, MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp ve Hatice Aslan.”

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olanBahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” her salı saat 20.00’de Show TV’de!

Editör: Emel Kılıç