Akbank tarafından kampanya hakkında yapılan duyuruda 13 Haziran – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında kampanyaya Juzdan ile kaydolan Axess müşterilerinin, internetten yapılanlar da dahil 1000 TL ve üzeri ikinci, üçüncü ve dördüncü seyahat acenteleri, konaklama, araç kiralama ve havayolu harcamalarına 80’er toplam 240 TL chip-para verileceği belirtildi.

KART SAHİPLERİNE 240 TL VERİLİYOR

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan ya da Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “GEZİ” yazıp 4566’ya SMS göndererek kampanyaya katılması gerektiği belirtilen duyuruda bir müşterinin seyahat kampanyası kapsamında en fazla 240TL chip-para kazanabileceği aktarıldı.

EYT'de görüşmeler hızlandı! Bakan Bilgin aralık ayını işaret etti EYT'de görüşmeler hızlandı! Bakan Bilgin aralık ayını işaret etti

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyaya internetten ve yurtdışından yapılan harcamalar da dahil olduğu belirtilerek katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirileceği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Konu ile ilgili olarak kampanyanın ayrıntılarına ilişkin Akbank tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyadan ödül kazanır.

Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildiği anda yüklenecektir.

Kampanyaya bireysel Axess kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.

Kampanyaya Wings, Ticari kartlar, Free ve Bank’O Card Axess, Akbank Kart, Neo kartlar dahil değildir.

Chip-para kullanımı gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri, chip-para ve mil puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.