Bu noktada kazanılan puanlar bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve 100 TL indirim yapılabilecek. Bu duyuruda 1 – 17 Temmuz 2022 tarihleri arasında market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapılacak 250 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 250 TL ve üzeri harcamaya 20 TL, toplamda 100 TL ParafPara verileceği ifade edildi.

SGK, Bağ-kur ve Memur emeklisine güzel haber! Peş peşe açıklandı! Bankalar geri ödemesiz para veriyor SGK, Bağ-kur ve Memur emeklisine güzel haber! Peş peşe açıklandı! Bankalar geri ödemesiz para veriyor

KATILIM DETAYLARI

Banka tarafından yapılan duyuruda kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden ÖDÜL yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerektiği belirtilerek kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 100 TL ParafPara kazanabileceği bildirildi.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahil olduğu belirtilen duyuruda bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olduğu hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtıldığı vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi.

Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

KAMPANYA HANGİ SEKTÖRDE GEÇERLİ?

Kampanyaya sadece market, restoran ve akaryakıt sektöründe hizmet veren işyerleri dahil olacaktır.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 31.08.2022 saat 21:59 olacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 01.09.2022 tarihinde geri alınacaktır.