Survivor 2022 All Star yarışmacılarından olan Batuhan Karacakaya hakkında ortaya flaş bir iddia ortaya atıldı. Yarışmadaki bir oyunda araba ödülünü kazanan Karacakaya’nın, arabayı alamadığı için Acun Ilıcalı'ya dava açtığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu iddialar sonrası Karacakaya'dan açıklama geldi.

Acun Ilıcalı ile Batuhan Karacakaya’nın mahkemelik olduğu iddia edildi. Yarışmadan sonra Karacakaya’nın ödülü olan arabanın verilmediği ve genç yarışmacının Ilıcalı’ya dava açtığı konuşuldu.

Söz konusu iddialara Batuhan Karacakaya sosyal medya hesabından cevap verdi.

Söz konusu iddialara Batuhan Karacakaya sosyal medya hesabından cevap verdi. Acun Ilıcalı ile çekilmiş bir fotoğrafına yer veren Karacakaya, fotoğrafa “Dava haberlerini böyle okunuyoruz” notunu düştü.

30 milyonluk Hande Erçel! Demet Özdemir'i ikiye katladı 30 milyonluk Hande Erçel! Demet Özdemir'i ikiye katladı

Ardından Twitter hesabından açıklama yapan Survivor All Star 2022 yarışmacısı, “Dava ile ilgili bir durum olmadı, olmayacak da. Biz o defteri çok şey kazanarak kapattık. Konuşup da çözemeyeceğimiz hiçbir şey yok” dedi.

Survivor’da üçüncü olan Batuhan'ın annesi Gülhayat Karacakaya, hesabını kapatmadan önce Twitter'da çok konuşulan şu paylaşımı yapmıştı.

"Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. 'Oğlumun yine hakkı yenecek' dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri" demişti.

Büyük finalin ardından 'Survivor Ekstra' programına katılan Acun Ilıcalı, oylama hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu ve Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya'nın 'Hakkımız yendi' iddiasına cevap verdi.

Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan'ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim çünkü Nisa, Batuhan'ın üç katına yakın oy aldı. Batuhan'ın annesi 'Hakkımı yendi' diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan'ı severim ama hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa'nın oyu Batuhan'ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?