Dolayısıyla akaryakıt istasyonlarının kampanyaları dikkat çekiyor. PO tarafından bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda Petrol Ofisi mobil uygulamasına kaydolarak, yapacağınız yakıt alışverişlerinizde size en uygun kampanyayı seçerek, hediye yakıt tutarınızı kendiniz belirleyebileceğiniz aktarıldı. Ayrıca yapılan duyurunun devamında bunun için tek yapmanız gereken katılmak istediğiniz kampanyayı seçmek ve ardından 17 Temmuz 2022 kampanya bitiş tarihine kadar Positive Card üyesi istasyonlarımızdan mobil uygulamaya kaydettiğiniz plaka ya da Positive Card’ınızla kampanya kapsamında yakıt alımlarınızı gerçekleştirmek olduğu ifade edildi.

AKARYAKIT VE OTOGAZA PUANLARLA İNDİRİM

Duyurunun devamında kampanya kapsamında yapacağınız; 350 TL ve üzeri 2. yakıt alımınıza 20 TL, 500 TL ve üzeri 2. yakıt alımınıza 30 TL, 750 TL ve üzeri 2. yakıt alımınıza 50 TL, 1.000 TL ve üzeri 2. yakıt alımınıza 70 TL değerinde yakıt hediye kampanyalarından birini seçerek katılım sağlamanız gerektiği bildirildi.

“Kampanyanızı seçin, 70TL’ye varan puan kazanın” kampanyasından faydalanmak için mobil uygulamaya yakıt alınacak plaka ile kaydolmak ya da kullanılan Positive Card’ı mobil uygulama üzerinden kaydetmek gerektiği belirtilen duyuruda kampanya içeriğinde size uygun kampanyayı seçip “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerektiği vurgulandı.

70 TL KAZANILACAK

Duyurunun devamında Kampanya, kayıtlı Plaka ya da Positive Card ile, kampanyaya katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak olan yakıt alımlarında geçerli olduğu belirtilerek 100 Positive Puan 1 TL değerinde yakıta denk geldiği kampanya kapsamında en fazla 70TL kazanabileceğiniz vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarında ise şu ifadelere yer verildi:

Kampanyada kazanılan puanlar kampanya şartları gerçekleştiğinde anında yüklenir ve 31.07.2022 tarihine kadar kampanyaya katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yalnızca yakıt alımlarında geçerlidir.

Aynı gün aynı istasyondaki ilk alım kampanya kapsamında değerlendirilir.

Katıldığınız kampanyayı değiştirmek isterseniz 0555 675 55 55 numaraları Müşteri Danışma Hattını arayabilirsiniz.

Petrol Ofisi gerekli gördüğünde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.

Peynir, tereyağı, yoğurt, et, sıvıyağ büyük indirime girdi! Fiyatı 25 liraya kadar düştü! Poşetini alan buraya gitsin! Peynir, tereyağı, yoğurt, et, sıvıyağ büyük indirime girdi! Fiyatı 25 liraya kadar düştü! Poşetini alan buraya gitsin!

Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilir ve seçtiği kampanya şartlarını daha sonra değiştiremez.

İndirimli kartlara ait işlemler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirip müşteri kaydını gerçekleştirmeyen ve kampanyaya katılmayan kişiler kampanyadan faydalanamazlar.

YAKIT FİYATLARI

İstanbul’da benzin 25.19 TL, motorin 24.43 TL ve LPG 10.49 TL’ye satılıyor. Ankara’da benzin 25.18 TL, motorin 25.52 TL ve LPG 10.74 TL’ye satılıyor. İzmir’de benzin 25.3 TL, motorin 25.54 TL ve LPG 10.43 TL’ye satılıyor.

EPDK tarafından akaryakıt fiyatlarına pompaya yansıyacak da bir indirim yapıldı. Bu noktada akaryakıta kallavi indirim yapıldı.