Ünlü oyuncudan jet yalanlama geldi. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, hafta sonu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bir ünlü ismin intihara teşebbüs ettiğini iddia etmişti. Bugün canlı yayında konuyla ilgili açıklama yapan Bali, bahsettiği kişinin Deniz Can Aktaş ile ilişkisini noktalayan ve dizisi final yapan Hafsanur Sancaktutan olduğunu ileri sürdü.

Hafsanur Snacaktutan (5)

Bali'nin bu iddiası üzerine Hafsanur Sancaktutan sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak intihar haberini yalanladı ve gerekli yasal süreci başlatacağını duyurdu.

Sancaktutan açıklamasında: "Herkese merhaba, Biraz önce tv de yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasal bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim 22 yaşında ailesini, işini ve hayatı çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum." sözlerine yer verdi.

hafsa-1

Editör: Medya Tilkisi