Menajerinin paylaştığı fotoğrafına yorum yapan Bülent Ersoy, menajeriyle Hadise’yi ikaz etti.

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy'un menajeri Haluk Şentürk, sosyal medya hesabından son dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından Hadise Açıkgöz ile yanak yanağa bir fotoğrafını yayınladı. Ünlü popçudan paylaşıma "Canım" mesajı ve nazar boncuğu emojileri geldi. Usta sanatçı da menajeri Şentürk'ün kalp ve alev emojili gönderisine kayıtsız kalamadı.

Haluk Şentürk ve Hadise

Nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy'da modaya uydu! Mayolu fotoğraf paylaştı Nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy'da modaya uydu! Mayolu fotoğraf paylaştı

ARANIZDA EN AZ 1.5 METRE MESAFE OLSUN

Bülent Ersoy, söz konusu paylaşımı kıskandığını esprili bir yorumla takipçilerine belli etti: Haluk şimdi bir resim geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi? Hadise Hanım'la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında iyi bir kızdır. Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve iyi niyet fikirlerim her an pozisyonumun değişmesine sebep olabilir.

Ünlü şarkıcı, "Kendisini düşmanım ilan edebilirim. Bundan sonrası ilk görüşmenizde aranızda en az 1,5 metre mesafe ile oturmanızı, bir birinize hiç dokunmamanızı her ikinizi de sağlık ve selameti adına bilgilerine sunuyor. En halisane duygularımda ilk ve son kez sizleri ikaz ediyorum" ifadelerini kullandı.