Usta oyuncu Cüneyt Arkın hayatını kaybetti! Usta oyuncu Cüneyt Arkın hayatını kaybetti!

Bülent Ersoy, hakkında çıkan "Mezarın maliyeti yaklaşık 1.5 milyon TL tutar" haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla öfke kustu. Diva, "Ölmedim arkadaşlar, Bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da kişilerin 'abuk sabuk sözleri haber etiğine uygun mu?" diyerek iddialara tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde mezar yerinin belirlendiğini duyuran Bülent Ersoy'un menajeri Fevzi Siverek, konuya ilişkin yeni açıklamalar yapmıştı

Siverek, hayranların ulaşmaması için 10 metre derinliğinde bir mezar kazılacağını belirtip, "Asansörle aşağı indireceğiz. Asansör de şifreli olacak. Mezarın maliyeti yaklaşık 1.5 milyon TL tutar." açıklamasını yapınca Bülent Ersoy'un gazabına uğradı

Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, 'mezarının derin ve asansörlü' olacağı yönünde ki haberlere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Diva Bülent Ersoy'un eski menajeri ve yakın dostu Fevzi Siverek'in, Seyhan Soylu'nun sunduğu 'Al Sana Haber' programında Ersoy'la ilgili yaptığı açıklamalar sanatçıyı kızdırdı.

Bülent Ersoy soyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Ölmedim arkadaşlar!

Yeni medya ve sosyal medya! Birileri konuşsun, birileri haber yapsın, sonra "kopyala yapıştır" dijital medya, yazıyı çoğaltsın. Sevgili Babacığımın cenazesi sırasında söylemiş olduğum sözlerin videosu önce İnstagram'da viral oldu, sonra bir röportajımda bu konu soruldu, en sonra da bugün "1.5 milyon TL bütçe ayırdı, Bülent Ersoy'un mezarı derin olacak, asansörle inilecek" başlıklarına kadar geldi. Ankara'daki röportajda sormuş olduğunuz gibi, yine bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da kişilerin bu "abuk sabuk" sözleri medyada bu kadar büyük yer bulacak mı? Yaşayan bir insana "Mezarı için 1.5 milyon TL bütçe ayırdı" başlıkları "basın özgürlüğü" kapsamında mı? Bu başlıklar, haberler; mantığa ve haber etiğine uygun mu? Bu arada, üstelik yetkili menajerim de Haluk Şentürk'tür. Her şeyi tolere etmek, sanatçı duruşuna göre davranmak, "hadi Ablalarıyım kırılmayayım, kırmayayım" demek, yaşadığımız bu devirde işe yaramıyormuş demek.