Sanatın birçok dalındaki çalışmaları ile son dönemin dikkat çeken isimlerinden Burcu Aslan, yeni yayınlanan şiir kitabı Kanatlarım Kül’ü ve Beş Para Etmez isimli yeni şarkısını geçtiğimiz akşam Tamirane Akasya’da unutulmaz bir performans ile kutladı.

Yeni şarkısı Beş Para Etmez’i sahnede kutlayan ve lansmanını gerçekleştiren sanatçı, şarkıyı da ilk defa canlı canlı seslendirdi ve davul şov yaptı.

Yeni kitabı ve şarkısının kutlamasını dinleyicilerle hep birlikte yapan Burcu Aslan, kendi elleri ile hazırladığı pastayı da sahnede keserek mum üfledi ve dilek tutu.

Burcu Aslan pasta (2)

Beş para etmez ilişkiler için yazdı!

Burcu Aslan, yeni projesi Bes Para Etmez ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi: ''Bu şarkım beş para etmez ilişkilere bakış açım aslında. Hayat her fırsatta bize tek başımıza ayakta kalabilmeyi öğretiyor. Bu durumda hayatımıza girip çıkan insanların da gerçek yüzlerini gösteriyor. Kendine değer verenlerin, hayatımızda kalmaya layık olmayanlara seslendiği şarkı Beş Para Etmez.’'

Oyuncu Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik kararı! Oyuncu Hilal Altınbilek ve Metin Hara'dan evlilik kararı!

Şarkılarını kendi yazıp besteleyen Burcu Aslan, Beş Para Etmez şarkısının düzenlemesinde Burakcan Güneren ile çalıştı. Prodüksiyonunu Aytaç İnan'ın yaptığı proje Bcg Production etiketiyle tüm platformlarda yerini aldı.

Burcu Aslan - Tamirane