Verdiği kilolarla adeta bambaşka biri olan Pekin’in bu kiloları nasıl verdiği uzun süredir araştırılıyor. Ünlü oyuncu nasıl kilo verdiğini açıkladı. 

Büşra Pekin

Merve Dizdar sahnede şok yaşadı! Bunu hiç beklemiyordu Merve Dizdar sahnede şok yaşadı! Bunu hiç beklemiyordu

Güzel oyuncu Büşra Pekin, hem kilo verme sürecinde hem de sonrasında düzenli olarak spor yaptığını açıkladı ve spor sayesinde metabolizmasını hızlandığını ifade etti. Pekin, spor sayesinde kalori yakım hızının ivme kazandığını da belirtti.

Şekerli ve gazlı içeceklerden uzak duran oyuncu, mineral bakımından zengin olan maden suyu ve suyu hayatına dahil ederek bol bol tüketti. Tatlılardan da büyük ölçüde uzak duran Pekin, canı tatlı çektiği zaman ise meyveli yoğurt tüketerek bu istediğini bastırdı. Kalorisi yüksek olan ve sağlığa hiçbir faydası olmayan abur cuburları da hayatından çıkaran güzel oyuncu bu sayede çok hızlı zayıfladı.

Büşra Pekin

Güzel oyuncu ayrıca ketojenik diyetin de zayıflamasında çok büyük bir etken olduğunu açıkladı.

KETOJENİK DİYET NEDİR?

Peki, ketojenik diyet nedir, nasıl yapılır? Ketojenik diyet, yüksek yağlı besinler ve yeter miktarda protein içeren besinlerin tüketilerek karbonhidratı minimuma indiren bir beslenme şeklidir. Ketojenik diyet hızlı bir şekilde kilo vermede önemli bir rol oynar.