Şahan Gökbakar Muharrem İnce'yi eleştirdi! "Böyle Cumhurbaşkanı mı olunur ya?" Şahan Gökbakar Muharrem İnce'yi eleştirdi! "Böyle Cumhurbaşkanı mı olunur ya?"

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ili ektileyen 7,7 ile 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından, Haluk Levent'in kurucusu olduğu AHBAP Derneği'ne 250 bin TL bağışta bulunan oyuncu Can Yaman bu kez de Uluslararası bir dernek aracılığı ile depremzedeler için 1 milyon 550 bin TL topladı.

Can Yaman, Instagram hesabından paylaşım yaparak bağış çağrısında bulundu. Yaman İtalyanca paylaşımında şunları söyledi: ''İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde, ülkemde yaşanan felakete bir parça yardımı olabileceğini ümit ederek, bu kampanyayı hazırlamayı görev bildik. İtalya’da kurduğumuz derneğimiz Can Yaman for Children olarak Türkiye’de bulunan AHBAP Derneği ile iş birliği yapmaktayız. Bio’da bulunan linkten yardım linklerini bulabilirsiniz. Böyle bir felaketin dünyanın hiçbir yerinde çocukları bulmaması dileği ile şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederiz.''

Yaman toplamış olduğu 1 milyon 550 bin TL'lik bağışı da AHBAP Derneği'ne bağışladı. AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent de, Can Yaman'ın yaptığı bağışı ''#canyaman ve #canyamanforchildren 1 milyon 550 bin ₺'' tweetiyle paylaştı.