Üç yıldır Türkiye’nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı, Türkiye’nin ilk ödüllü açık hava mekanı TURKCELL VADİ’de gerçekleştirilecek ‘Yıldızlı Geceler’ etkinlik serisi, 29 Temmuz Cuma akşamı Candan Erçetin konseriyle başladı.

Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle ‘Turkcell Vadi’de gerçekleştirilecek etkinlik serisi, 29 Temmuz Cuma akçamı Türk pop müziğinin güçlü yorumcu, besteci ve söz yazarı Candan Erçetin’i ağırladı. Erçetin, herkesin kalbine dokunan şarkılarıyla hafızalarda yer edecek bir konsere daha imza attı.

İstanbul Cocktail Festivali'nde Kenan Doğulu sürprizi İstanbul Cocktail Festivali'nde Kenan Doğulu sürprizi

Albümleri ve şarkılarıyla ile türk pop müziğine yön veren Candan Erçetin, her konserinde dinleyicisini farklı bir yolculuğa çıkarıyor. Hayranım Sana şarkısıyla konserine başlayan Erçetin, İyi ki, Annem ve Sensizlik şarkılarıyla devam etti. Annem şarkısında bir ara mikrofonu seyirciye uzatarak dev koro ile birlikte söyledi.

Yerlere kadar uzanan yeşil elbisesiyle külliyatının en önemli şarkılarını peşi sıra seslendiren Erçetin, iki bölümden oluşan konserin ikinci yarısını dinamik şarkılarla bezeliydi. Erçetin, 2 saate yakın süren performansında kimi zaman hüzünlendirdi kimi zaman duygulandırarak unutulmaz bir konseri daha tamamladı.