Petek Dinçöz İstanbul'u terk etmiş Miami'ye yerleşmişti şimdi de evleniyor! Petek Dinçöz İstanbul'u terk etmiş Miami'ye yerleşmişti şimdi de evleniyor!

Ünlü şarkıcı Nazan Öncel’i ev fiyatları isyan ettirdi. Taksim’de 1+1 dairenin 13 milyon liraya satıldığını öğrenince büyük şaşkınlık yaşayan sanatçı, tepkisini sosyal medya hesabından gösterdi.

Neyse sustum

Videoda “Hayretler içerisindeyim doğrusu. 70 metrekarelik bir ev. Taksim’de. 12 milyon 750 bin, 13 milyon lira de sen ona. Yuh. 1+1 daire bu sözünü ettiğim. Yuh ki ne yuh. Elitmiş, yemişim elitini. Hele kiralar; neyse sustum.” diyen Nazan Öncel’in paylaşımına takipçilerinden yorum yağdı. Birçok kişi artan fiyatlardan dert yandı.

Siz de bir ev parası istediniz

Öncel'in isyanına meslektaşı Cenk Eren'den aynıt geldi. Eren, Öncel'e şöyle yanıt verdi: “Çok haklısınız Nazan Hanım. Sizden bir şarkı istemiştim, siz de vermiştiniz. Tabii ki sanatın fiyatı olmaz, size ödediğim para gerçekten ‘yuh’tu. Neredeyse 1+1 ev fiyatı gibiydi o yıllarda. Sevgi ve saygıyla, her zaman çok güzel şarkılarınızla beraber olmak dileğiyle.”