Bursa'da teyzesinin kiraladığı evi çöplüğe çevirip yaklaşık 1 yıldır da oda da kilit tuttuğu 9 yaşındaki çocuğun Cem Muhammet olduğu ortaya çıktı.

Çöp evde bulunan Muhammed'in son sağlık durumu hakkında Akdeniz Üniversitesi rektörü açıklama yaptı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Bursa'da çöp evde 1 yıldır tutulan 9 yaşındaki Muhammed'in son sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Cem Muhammet'in tedavi altında olduğunu ve genel sağlık durumun iyi olduğu belirten Özkan açıklamasında, "Hastamız, oğlumuz gelişme geriliği mevcut ama şuan algılayamadığımız, tedaviler sırasında göreceğiz ruhsal travmalar. Herhangi bir organ yetmezliği yok. Gülümsüyor, bizimle iletişime geçiyor." dedi.

Bursa'da çöp evde esir tutulan Muhammed koruma altına alındı, teyzesi adliyeye sevk edildiBursa'da çöp evde esir tutulan Muhammed koruma altına alındı, teyzesi adliyeye sevk edildi.

Gazeteci Latif Şimşek'i darbeden şüphelinin ifadesi ortaya çıktı! Gazeteci Latif Şimşek'i darbeden şüphelinin ifadesi ortaya çıktı!

Çocuğun kilosuyla ilgili de bilgi veren Özkan Cem Muhammet'in 17 kilo, 138 cm. olduğunu söyledi.

cem 1

CEM MUHAMMED NE ZAMAN TABURCU OLACAK?

"Taburcu olması için daha çok erken" diyen Özkan, "Güzel şeyler pozitif şeyler konuştuk beraber. Ürkütmeye gerek yok." ifadelerine yer verdi.

cem