Sosyal Medya'da CZN Burak lakabı ile tanınan Burak Özdemir'in beyninde tümör mü var? İşte Burak Özdemir'in son sağlık durumu...

25 yaşındaki fenomen, şef ve lokantacı 'CZN Burak', hastane odasından yaptığı paylaşımla sevenlerini endişelendirmişti. Sosyal medyada, neden hastanelik olduğu henüz bilinmeyen ve sağlık durumu merak konusu olan Burak Özdemir'in beyninde tümör olduğu iddiası ortaya atıldı. Sağlık durumu merak konusu olan CZN Burak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla iddialara açıklık getirdi.

BEYNİNDE TÜMÖR OLDUĞU İDDİASI

Sağlık durumu merak konusu olan CZN Burak'a sevenleri ve takipçileri 'Geçmiş olsun' mesajları yağdırmıştı. Hastalığını açıklamayıp sadece hasta yatağından paylaşım yapan genç şefle ilgili sosyal medyada ortaya atılan iddia şoke etti. Geçtiğimiz günlerde hastanede çekilen fotoğrafını paylaşması ile sevenlerini korkutan CZN lakaplı Burak Özdemir'in beyninde tümör olduğu öne sürüldü.

İddiaların ardından gözlerin çevrildiği CZN Burak konu ile ilgili açıklama yaptı. Hakkında çıkan haberleri Twitter hesabından yaptığı paylaşımla yalanlayan Burak Özdemir şu ifadeleri kullandı:

Gözden kaçırmayın

Ünlü sunucu Ece Üner gündüz kuşağı programlarını eleştirdi Ünlü sunucu Ece Üner gündüz kuşağı programlarını eleştirdi

''Herkese merhabalar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim kötü bir durum yok lütfen asılsız haberlere paylaşımlara itibar etmeyiniz teşekkür ederiz iyi ki varsınız En güzel bağ sevgidir''

ekran-resmi-2022-05-12-16-8QhO