28 Temmuzda Jüpiter Retrosu Başlıyor...Bu retro dönemi burçları nasıl etkileyecek işte merak edilen o sorunun cevabı

Jüpiter 28 Temmuz 2022'de kristal küre derecesi olarak bilinen Koç burcunun 8 derecesinde geri hareket Retro yapacak. Daha sonra 23 Kasım 2022'de doğrudan Balık'ta durarak geriye doğru hareket edecek. Bu Jüpiter Retrosu döneminde, yarım kalmış işleri tamamlamaya veya belki de yeniye adım atmamızı engelleyen modası geçmiş hayalleri veya alışkanlıkları ortadan kaldırmaya çağrıldığımızı görebiliriz.

Geriye dönük enerjiyle uğraşırken, bu sonları veya başa gelen şeyleri hissetmemiz için güçlü bir olasılık var, ancak tam olarak nasıl oynayacağını veya işlerin nasıl olacağını tam olarak göremeyebiliriz.

Her birimiz cevaplar için kendi kristal küremize bakma gücüne sahibiz. Aradığımız cevaplar her zaman içimizdedir, sadece onları duymaya ve almaya hazır olup olmadığımıza bağlıdır.

Bu gerileme altında ve kristal küre derecesinin etkisiyle, kendinize bir kart çekmek, rüyalarınız aracılığıyla sezgisel bir çalışma yapmak veya psişik yeteneklerinizi kanalize etmek için bir güç zamanı olacaktır. Jüpiter Retrograd Egzersizleri

1) Önünüzde bir kristal küre varmış gibi davranın, geleceğinizde neyin tezahürünü görmek istersiniz?

2) Sizi rahatsız eden bir sorunu düşünün. Mükemmel bir dünyada, bu senaryo sizin için nasıl çözülür veya daha kolay hale getirilir? Aklınıza gelen her şeyi yazdıktan sonra, bunlardan herhangi birinin şu anda gerçekten mümkün olup olmadığını düşünün, eğer mümkünse, bu planları bugün nasıl uygulayabilirsiniz?

3) Bu Jüpiter Retrosu, kaderimizi genişletebilir ve mevcut umutlarımıza ve hayallerimize yakıt eklememize izin verebilir. Kaderinizin genişlediğini nasıl görmek istersiniz? Mevcut umutlarınıza ve hayallerinize hangi yeni fikirleri ekleyebilirsiniz?

4) Mayıs – Temmuz 2022 döneminden geriye bakın, hayatınızda neler genişledi? Neler sözleşmeli? Daha fazla ne görmek istersiniz?