28 Mayıs- 3 Haziran arası geçişte Rahu, Borsa, Hava Durumu, Depremler, Yangın ve Hava Kazalarında insanları büyük ölçüde etkileyen olaylara neden olur! Rahu Ejderhanın başı 28 Mayıs - 3 Haziran 2023 Tarihleri ​​Arasında 7 Gün Boyunca Yılan Isırığı Gibi En Zehirli enerjisi ile etkili gökyüzünde. 19 Mayıs'taki Yeni Ay'dan başlayarak 4 Haziran 2023'e kadar gezegen konumlarının yerleşim sırasındaki etki 8 Kasım 2016 gibi paralel. Rahu normal hareketi geriye dönüktür ve bir ay içinde Güneş ve Ay Rahu ve Ketu'ya yaklaştığında 1 veya 2 gün boyunca direkt hale gelir. Benim araştırmam, Rahu'nun 3 günden fazla direkt hale gelmesinin, özellikle Rahu'nun düzenleyicisi de navamshada etkilendiğinde, bu enerjinin ortalığı kasıp kavurduğudur. Yaşam Veren Güçler Aydınlatıcılar da etkilendiğinde Rahu, Borsa, Hava Durumu, Depremler, Yangın ve Hava Kazalarında İnsanları büyük ölçüde etkileyen olaylara neden olur. Rahu da tahmin edilemez ve masayı alt üst eder ve Satürn ve Mars da etkilendiğinde ateşe benzin dökülmesi gibi bir etki yaratır.

Astrolojide doğduğunuz aya göre renginiz nedir? Astrolojide doğduğunuz aya göre renginiz nedir?

Kesinlikle 28 Mayıs 3 Haziran zaman dilimlerinde İnsanları Yatırımlar için uyarıyorum. Rahu analizleri alt üste çevirerek gerçek olabilir Hisse Senedi Piyasalarında ve Ülkelerin Mali koşullarında büyük göçük yaşanma ihtimali yüksek. Pakistan en çok etkilenecek ülke olacak. Evlilikler ve Evlilik ve Kutlamalarla ilgili her türlü olay, Rahu ve Evlilik için Yukarı Karka nedeniyle ve burçta Gerileyen gezegenler varken Dara Karka nedeniyle tavsiye edilmez. Rahu, pek çok ülkenin kayıplar temel haritasının 12. evinde Yerleştiğinden, bu 7 günlük süre için her türlü negatif enerji afet ve özellikle Borsa Hava Durumu, Depremler, Politika ve Pek çok Ülkedeki Genel Durum için uyarı çanları çalıyor. Rusya da 8. evdeki Rahu Transitinden dolayı zarar görebilir.

DÜNYA ÜZERİNDEKİ ETKİSİ TRAJEDİK OLABİLİR, ÖZELLİKLE DEPREMLER! Japonya, Endonezya, Meksika, Hindistan, Nepal Bangladeş, Çin gibi ülkeler 30 Haziran 2023'e kadar bu tür olaylara eğilimlidir. VE BU GEZEGENLER 9. EVDE TRANSİTTE VE MARS 3 HAZİRAN 2023 TARİHİNE KADAR NATAL RAHU OLUMSUZ DURUMLAR ÜZERİNDEN TRANSİTTE.