İkili, Kuruçeşme'de bir mekanda çevredekilere aldırış etmeden öpüşürken görüntülendi. Cinsel yönelimi nedeniyle bir dönem tartışmaların odağında yer alan milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

İtalya Kadınlar Voleybol Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara'ya transfer olan Ebrar Karakurt, şimdilerde kariyerini İtalya'da sürdürüyor.

Kız arkadaşı İmge ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Karakurt'un geçtiğimiz haftalarda sevgilisinden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Ayrılığın ardından İmge, TikTok fenomeni Devin ile yeni bir ilişkiye başlarken Karakurt'un da yeni bir aşka yelken açtığı öğrenilmişti.

ebrar karakurt ve irem tuncer

Aşık oluyorum

Özel hayatıyla adından söz ettiren Ebrar Karakurt, Baraj dizisinde canlandırdığı Fulya karakteriyle tanınan oyuncu İrem Tuncer ile aşk yaşamaya başladı.

İrem Tuncer, sosyal medya hesabından "Aşık oluyorum" notuyla Ebrar Karakurt ile fotoğrafını paylaşarak aşklarını ilan etti.

ebrar karakurt ve irem tuncer 1

Sarmaş dolaş görüntülendiler

Yaşananların ardından Ebrar Karakurt ve İrem Tuncer, geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme'de bulunan bir mekanda objektiflere takıldı.

Mynet'te yer alan habere göre; canlı müzik eşliğinde eğlenen ikili, bir anda aşka geldi.

Birbirlerine sarılarak dans eden ve şarkılar söyleyen iki sevgili, bir ara çevredekilere aldırış etmeden öpüşürken görüntülendi.

David-Victoria Beckham çiftinin dudak uçuklatan yatı! David-Victoria Beckham çiftinin dudak uçuklatan yatı!

ebrar karakurt ve irem tuncer 2

irem tuncer (1)

irem tuncer (2)

irem tuncer (3)

irem tuncer (4)

irem tuncer (5)