Törende Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar 'İçime Ata Ata' şarkısıyla yılın şarkısı ödülünü aldı. 'Yılın Şarkısı' ödülünü alan Yaşar, "Başarımızın taçlanması bizim için ayrı bir mutluluk" dedi.

Tiyatro, müzik, sinema ve TV dünyasının en prestijli heykelciği olan Altın Objektif Ödülleri, 26. kez sahiplerini buldu. Turkcell ana sponsorluğunda CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene, ilgi yoğundu. MGD Başkanı Okan Sarıkaya, bu yıl 26. kez düzenlenen Altın Objektif Ödülleri’ni, kusursuz bir organizasyon ile düzenledikleri için mutlu olduğunu belirtti.

Ebru Yaşar'a yılın şarkısı ödülü

Görkemli törende Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar da 'Yılın Şarkısı' kategorisinde ödüle layık görüldü. 'İçime Ata Ata' şarkısıyla 'Yılın Şarkısı' ödülünü alan Yaşar, "Başarımızın taçlanması bizim için ayrı bir mutluluk" dedi.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun büyük acısı! Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun büyük acısı!

'En iyi şarkı ödülünü aldık, mutluyuz'

Yılın Şarkısı - İçime Ata Ata - Ebru Yaşar - Kurtuluş Kuş - Burak Bulut ödüle layık görüldü. Ödül töreni öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar “MGD ödül törenleri çok özel ödül törenleri. Bu yüzden ben de davete icabet etmek istedim. En iyi şarkı ödülünü aldık. Mutluyum tabii ki. Başarımızın taçlanması bizim için ayrı bir mutluluk.” dedi.

ebru yaşar ödül 2

'Stüdyoya girip bir şarkı hazırlamayı düşünüyorum'

Muhabirlerin “Ne zaman yeni şarkı çıkartacaksınız?” sorusuna Yaşar “Ben de çok istiyorum. Bolca konser verdik yazın, kış ayında inşallah stüdyoya girip bir şarkı hazırlamayı düşünüyorum. Şu an belli olan bir durum yok.” dedi.

'Önce insan olarak sonra da bir sanatçı olarak üzgünüm'

Öldürülen müzisyen Onur Şener hakkında da konuşan Yaşar “Çok üzüldüm. Önce insan olarak sonra da bir sanatçı olarak üzgünüm. Herkesin başına gelebilecek bir olay. Böyle zihniyetler yerin dibine batsın. Bunları duyuracağız ki bir takım akılları uyarmak lazım.” dedi.