2022 yılı veya bir önceki yıla (2021) ait toplam tüketimi 1.1 kWh ve üzerinde olan vatandaşlar içi duyuru yapılırken vatandaşlar indirimli elektrik fırsatından faydalanabilecekleri resmen paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak indirimli elektrik fırsatından faydalanmak isteyenlerin Aydem Perakende’ye başvuru yapabileceği belirtildi.

Aydem Perakende işletmelere özel indirimli elektrik tarifesi duyurusu yapılırken duyuruya göre, indirimli elektrik fırsatından 2022 yılı veya bir önceki yıla (2021) ait toplam tüketimi 1.1 kWh ve üzerinde olanların faydalanabileceği bildirildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak Aydem Perakende tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada kampanya hakkında detaylara yer verildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“İşte Enerji Kampanyamız ulusal düzeyde olup Türkiye’deki tüm işletmelerimize elektrik enerjisi hizmeti verebilmekteyiz. Bu sayede, işletmenizin bulunduğu il fark etmeksizin, web sitemiz, çağrı merkezimiz, müşteri ilişkileri merkezlerimiz, enerji danışmanlarımız ve bayilerimiz kanalıyla Türkiye’nin her yerinden kampanyamıza başvurabilir ve indirimli elektrik tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Siz de indirimli elektrik teklifi almak için başvuru formumuzu doldurun, Uzman Enerji Danışmanlarımız ile işletmenize en uygun teklifleri sizin için hemen hazırlayalım!  Aydem Perakende olarak, indirimli elektrik tekliflerimiz ve tüm hizmet kanallarımız ile işletmelerimizin her zaman yanındayız.”

ARANAN ŞARTLAR

Bu kampanya hakkında bazı şartlar belirtildi. Şartlara haiz olmayanların kampanyadan yararlanamayacağı belirtildi. Aranan şartlar ise şöyle oluyor:

Kampanyadan yararlanmak için yıllık tüketim miktarı, Serbest Tüketici Limitinde veya üzerinde olmalıdır.

Bu kampanya kapsamında; sadece Ticarethane ve Sanayi abone grubu müşteriler teklif alabilir.

Altında son dakika gelişmesi! Altını olan ve altın alacaklar dikkat! Altında patlama olacak! Altında son dakika gelişmesi! Altını olan ve altın alacaklar dikkat! Altında patlama olacak!

Mevcutta herhangi bir kampanya veya indirimden yararlanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanya ulusal düzeydedir. Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilir.

Kampanyaya 31.12.2022 tarihine kadar başvuru gerçekleştirilebilir.

Kampanyadan yararlanmak için başvuru formunu doldurabilir veya 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

BAŞVURU DETAYLARI

İndirimli elektrik teklifi almak isteyen vatandaşlar başvuru formuna https://www.aydemperakende.com.tr/kampanyalar/iste-enerji-kampanyasi internet adresi üzerinden erişim sağlayabilirler.