Çiftçinin yüzünü güldüren gelişme! Satış fiyatı 7,5 TL'ye yükseldi Çiftçinin yüzünü güldüren gelişme! Satış fiyatı 7,5 TL'ye yükseldi

İş Bankası’ndan emekli maaşı alanlara özel bir duyuru yapıldı. Banka tarafından yapılan duyuruda emekli maaşını kendi bankasından alıp da emekli yakınına referans olanlara para verildiği belirtildi. Konu ile ilgili olarak emekli yakınına İş Bankası’ndan emekli maaşını almasını sağlayanlara 500 TL verileceği ve bu kampanyanın 30 Eylül’e kadar devam edeceği bildirildi.

30 EYLÜL’DE SONA ERECEK

30 Eylül 2022’ye kadar Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak Referans Kodunuzu kolayca alabileceğiniz belirtilen duyuruda kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin Maximum Mobil’den kampanyaya katılıp aldığı Referans Kodunu SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekli yakınları ile paylaşması gerektiği ifade edildi.

SMS GÖNDERİLECEK

Söz konusu duyurunun devamında kodu alan emekli yakınların SGK emekli maaşlarını 3 yıl süre ile İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt ederek taşıması ve ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu Referans Kodunu da ekleyip 4402’ye SMS atmanın yeterli olduğu ifade edildi.

Her müşterinin tek Referans Kodu vardır ve referans kodları kişiye özel olduğu belirtilen duyuruda bir müşterinin en fazla 2 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabileceği belirtilerek İş Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden, SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü kazanabileceği aktarıldı.

EN FAZLA 500 TL KAZANILACAK

Kampanya duyurusunun devamında referans olunacak emekli yakının maaşını 10 Haziran 2022 tarihinden önce İş Bankası’ndan almıyor olması gerektiği belirtilerek Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan ve Referans Kodu ile 4402’ye SMS atarak kampanyaya başarılı katılım sağlayan her bir emekli yakını için 250 TL olmak üzere en fazla iki emekli yakını için toplam 500 TL Pazarama MaxiPuanı kazanılabileceği ifade edildi.