Emekli maaşını taşıyanlara promosyon ödemesi yapıldığı paylaşılarak Yapı Kredi Bankası’ndan emekli promosyon duyurusu yapıldı. Emekliler maaşlarını ilgili bankaya taşıdıklarında ve 3 yıl maaş alma sözü verdiklerinde emeklilere nakit ödeme yapılıyor. Bu ödemeler ise karşılıksız olarak veriliyor.

EMEKLİLERE 10 BİN LİRA VERİLİYOR

Yapı Kredi Bankası’na emekli maaşını taşıyan emeklilere 10 bin TL’ye kadar ödeme yapılacağı ifade edilerek emekli maaşını taşıyana 7500 TL ödeme yapılırken, 10 emekli yakınına referans olanlara da 2500 TL ödeme yapılacağı vurgulandı. Bu doğrultuda ödme miktarı tam 10 bin liraya çıkmış oluyor.

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan müşterilere 7500 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtilerek 2 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 7.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabilecekleri vurgulandı. Yapılan açıklamada Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilecekleri de aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.

Ceza yetmedi! Zincir marketlere yeni tedbirler Ceza yetmedi! Zincir marketlere yeni tedbirler

Yapı Kredi Bankası’ndan son 6 ay içerisinde emekli maaşı almış kişiler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

Yapı Kredi Bankası mevcut emekli maaş müşterisi olan veya Yapı Kredi Bankası’na emekli maaşını taşımak için başvurusu bulunan müşteriler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

Tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri, Emekli Referans Kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olabilir.

Referans veren müşteri günde en fazla 5 kod oluşturabilir, referans veren müşterinin aktif ve/veya kullanılabilir durumda toplam 10 kodu olması durumunda yeni kod oluşturulmasına izin verilmez.

10 GÜN İÇİNDE KULLANILMALI

Emekli müşterilerin kendilerine iletilen kodu 10 gün içerisinde kullanması gerekmektedir, 10 gün içinde kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

Referans verilen emeklinin maaşının Yapı Kredi Bankası’na taşınması ve promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından referans veren Yapı Kredi Bankası müşterisinin kampanya ödüllendirmesi yapılır.