Ünlü sunucu Esra Erol, ailesi ile Bodrum tatilinden pozlar verdi. Eşi Ali Özbir ile tekne turuna çıkan Esra Erol yırtmaçlı eteği ile poz verirken, gözlerden kaçmayan bir detay ortaya çıktı. Karnını gizleyen Esra Erol'un hamile olduğu iddia edildi. Bakın takipçileri nasıl yakaladı? İşte o fotoğraf.

esra erol-4

Sezon tatilinden sonra soluğu ailesi ile Bodrum'da alan Esra Erol, son tatil paylaşımlarını sevenleri ile paylaştı. Eşi Ali Özbir ile tekne turundan pozlar veren Erol'un karnı dikkat çekti. Eşiyle beraber karnını kamufle eden Esra Erol, takipçilerine yakalandı. Bakın eşi ona sarılıp be yaptı?

ESRA EROL VE EŞİNDEN TEKNE POZU

ATV'de yayınlana Esra Erol programı ile gündemden düşmeyen Esra Erol, programın sezon tatiline girmesiyle Bodrum'da tatile çıktı.

2 çocuğu ve eşiyle tatilin tadını çıkaran Erol, tatilden bol bol paylaşımlar yaptı. Mutlu bir evlilik yaşayan Esra Erol'a dair sevindiren bir haber ortaya atıldı.

Eşi Ali Özbir ile tekneden poz veren Erol'un karnını gizlemesi takipçilerinin gözünden kaçmadı. Giydiği derin yırtmaçlı eteği ile samimi poz veren Esra Erol'un hamile olduğu iddia edildi. Eşi Ali Özbir ile karnını kapatmaya çalışan Erol, dikkat çekti.

KARNI GÖZLERDEN KAÇMADI

Başarılı sunucu Esra Erol, yeni sezona başlamanın heyecanını yaşarken, 28 Ağustos Pazartesi günü sevenleri ile buluşacak.

Sosyal medya hesabından hazırlıkları paylaşan Esra Erol'un karını da gözlerden kaçmadı. Tekne tatilinde karnını gizlemeye çalışan Esra Erol'un attığı storyde de karını gözlerden kaçmadı.

Ebru Polat kusursuz fiziğiyle göz doldurdu! Ebru Polat kusursuz fiziğiyle göz doldurdu!

KADIN TAKİPÇİLERİ FARK ETTİ

2 Çocuk annesi Erol'un 3. çocuğuna hamile olduğu iddia edildi. Eşi ile paylaştığı fotoğrafın altına yorum yapan kadın takipçileri "Hamile misin?" sorusunu sordu.

O sorunun altında ise kadınlardan çok sayıda cevap geldi. Esra Erol'dan ise henüz bu iddialara ilişkin açıklama gelmedi. Erol'un bu haberi yayınında vereceği de iddialar arasında.

esra 1