Kendisinden yaşça büyük evli bir adama kuma olarak kaçan Nilüfer'in yaptıkları Esra Erol'a damga vurmuştu. Annesinin ısrarlarından sonra evine geri dönmüştü. Aradan 2 ay geçtikten sonra yeniden yayına çıkan acılı anne, kızının yine kaçtığını söyledi.

Canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi. Salih'in eşi Mevla ise çocukları babasız büyümesin diye Nilüfer ile aynı evde yaşamayı kabul ettiğini söyleyince herkes şaşkına dönmüştü.

Günlerce canlı yayında işlenen konunun sonunda Salih ve Mevla evliliklerini kurtarmış Nilüfer'de Ordu'daki ailesinin yanına geri dönmüştü.

"İŞE GİDİYORUM" DEYİP EVDEN KAÇTI

Ordu'da işe başlayan Nilüfer ise önceki akşam "İşe gidiyorum" diye evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi.

Kızından haber alamayınca her yerde aradıklarını söyleyen anne Hayriye Hanım,Adana'da öldüresiye dövdüğü karısı için aşk kitabı yazmış! ‘Bu kadar duygu yalan olabilir mi’

"Kızım İstanbul'a gelmek için otogara gitmiş. Biz onu orada yakaladık ama reşit olduğu için bizi dinlemedi gitti. Ben Salih'i aradım Nilüfer'in yanında olmadığını söyledi.

Ama ben küçük çocuğum ablasının Salih'le mesajlarını okumuş. Konuşmaya devam ediyorlarmış yine. Salih de 1 aydır eşinden ayrıymış" dedi.

Başka bir adama kaçabileceği iddiası üzerinde durulan Nilüfer'in şuan nerede ve kiminle olduğu ise henüz bilinmiyor.

25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 25 Eylül 2022 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı!

Kendisinden yaşça büyük evli bir adama kuma olarak kaçan o Nilüfer programa damga vurdu. Annesinin ısrarlarından sonra evine geri dönen Nilüfer bir kez daha kaçmıştı!

Evli bir adama kuma olarak kaçan Nilüfer yine herkesi şoke edecek bir hareket yaptı.

Annesiyle stüdyoda karşılan Nilüfer yaşlı kadına çirkin bir saldırıda bulundu.

Aldığı darbeler sonucu yere yığılan yaşlı kadın neye uğradığını şaşırdı.Öte yandan Nilüfer'in daha önce kaçıtığı Salih isimli kişinin yanında öğrenildi.