Son dönemlerde ünlü ve yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkiyle gündeme gelen ve her paylaşımı ile ayrı bir olay yaratmayı başaran ünlü model Didem Soydan, bir kez daha sosyal medyadan cesur pozlarını paylaşarak adından söz ettirdi.

Son dönemlerde ünlü ve yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkiyle gündeme gelen ve her paylaşımı ile ayrı bir olay yaratmayı başaran ünlü model Didem Soydan, bir kez daha sosyal medyadan cesur pozlarını paylaşarak adından söz ettirdi. 38 yaşındaki ünlü model Didem Soydan, havaların ısınmasıyla birlikte soluğu aldığı tatilden bikinili fotoğrafını paylaştı. Ayna karşısına geçen ve yeşil bikinisi ile poz veren Didem Soydan’ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan paylaşımlardan biri oldu. İşte detaylar…

Cesur Paylaşımlarından Dolayı Mı Ayrılmışlardı?

Bir dönem oyunculuk kariyerine de adım atmış olan, 2012-2015 yılları arasında çeşitli dizi ve filmlerde rol alarak izleyici karşısına çıkan ünlü model ve manken Didem Soydan, bir süredir ünlü oyuncu Burak Deniz ile yaşadığı aşkla gündeme geliyordu. Geçtiğimiz dönemlerde Burak Deniz ile aşk yaşamaya başlayan ve bu birlikteliği 2021 yılının sonlarında noktalayan Didem Soydan ve Burak Deniz çifti, ayrı ayrı yaptıkları çarpıcı açıklamaların ardından 2022 yılında yeniden aşk yaşamaya başladı. Ünlü çift yollarını ayırdıktan sonra ikilinin, Didem Soydan’ın cesur pozlarından dolayı ayrıldığı iddia edilmişti.

Yeşil Bikinisiyle Büyüledi

Ayrı oldukları dönemde Burak Deniz, Soydan’ın sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlardan dolayı ayrıldıkları iddialarına karşı “Yok öyle bir şey, geri kafalı mıyız biz?” yanıtını vermişti. Bunun üzerine bir açıklama da Didem Soydan’dan gelmiş ve Soydan da benzer şekilde konuşmuştu. Bu açıklamalardan birkaç ay sonra yeniden yollarını birleştiren ünlü çiftten Didem Soydan, şimdi bir kez daha cesur pozlarıyla adından söz ettirdi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte soluğu tatilde alan Didem Soydan, gittiği tatilden ayna karşısına geçerek yeşil bikinili pozlarını paylaştı. Didem Soydan’ın “İkinci gün” notuyla paylaştığı cesur pozu sosyal medyada olay oldu.