Son yıllarda daha sık araştırılan ve daha popüler hale gelen emeklilere promosyon ödemeleri, Temmuz ayı itibariyle güncellendi.

Bankalar, SGK ile sağlanan anlaşma kapsamında emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilerine taban fiyattan 500 TL, 625 TL ve 750 TL tutarlarında nakit promosyon ödemesi yapıyor. Ancak özel bankalarda emeklilere nakit promosyon tutarları yükselebiliyor. Temmuz ayında emekli maaşlarına gelen zamların ardından nakit promosyon tutarlarının da güncellenmesi ile bankalarda emeklilere 6 bin 250 TL’yi bulan nakit promosyon ödemeleri yapılmaya başladı. Peki emeklilere en yüksek nakit promosyonu hangi banka veriyor? İşte detaylar…

EMEKLİLERE PROMOSYONLARDA GÜNCELLEME

Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından emekli maaşlarında zam oranları da belli oldu. Öte yandan Temmuz ayı itibariyle en düşük emekli maaşı da 3.500 TL’ye yükseltildi. Hal böyle olunca da emeklilere bankaların verdiği nakit promosyon tutarları da güncellendi. Emeklilere nakit promosyonlarda yaptığı zamla en çok dikkat çekmeyi başaran bankalardan biri de ING Bank oldu. ING Bank’ta nakit promosyon ödemeleri, ek ödemelerle birlikte 6 bin 250 TL’yi bulabiliyor.

ING BANK YAKININI GETİRENE NAKİT ÖDEMESİ YAPIYOR

ING Bank, emekli maaşını ING’den alan emeklilere verdiği nakit promosyonun yanı sıra, maaşını 3 yıl taahhüt ile ING Bank’a taşıyıp, bir de başka bir emekli yakınını getiren müşterilerine kişi başı 250 TL ve toplamda 1.250 TL karşılıksız ödeme yapıyor. Böylece ING Bank’ta nakit promosyon ödemelerine ek 1.250 TL ödeme daha yapılabiliyor.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

ING Bank, güncellenen nakit promosyon ödemelerinde, üst tutarda emekli maaşını taşıyan müşterilerine 5.000 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi yapıyor. Böylece ING Bank’tan 5.000 TL nakit promosyon ödemesi alıp bir de 5 emekli arkadaşını getirenler, toplamda geri ödemesiz 6.250 TL alabiliyor. Bu ödemelerden yararlanmak isteyenlerin 7 Temmuz – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında başvuruda bulunması gerekiyor.