Survivor 2022 All Star'ın şampiyonluk favorilerinden biri olarak gösterilen ancak büyük final öncesi elenmesiyle fenomen yarışmanın birçok takipçisini şaşırtan Nagihan Karadere, moral bozukluğunu Bodrum'da atıyor.

Önceki gün Bitez'de bir beach'te görüntülenen Nagihan Karadere, kızı Ece Arven ile tatil sezonunu açtı. Anne- kız denize girmeyip bir süre suda oyalandıktan sonra iskeleye geri döndü.

DEMET AKALIN SÜRPRİZİ

Nagihan Karadere, geçtiğimiz günlerde her sene Survivor'ın en büyük takipçilerinden olan ve yarışma hakkında sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Demet Akalın'ı yazlığında ziyaret etmişti. Şarkıcının davetini geri çevirmeyen Karadere, Akalın ve ailesiyle bir araya gelmişti.

HEDİYELERE BOĞDU

Ünlü popçu, Instagram'da yayınladığı videoda, "Aman Allahım bize kim gelmiş, gönüllerin şampiyonu gelmiş. Benim evim senin evin Nagihan" ifadelerini kullanmıştı. Karedere de söz konusu gönderiyi kendi hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Demet Akalın'ın evinde video da çeken Survivor Nagihan, "Kraliçenin evine tatile geldik. Misafirliğe geldiğimiz yetmezmiş gibi bir de o kadar çok hediyelere boğdu ki bizi. Bana şampiyonluk hediyesi kocaman kocaman altınlar almış. O kadar mahcubum ki anlatamam" şeklinde konuşmuş, bu sırada kendisine hediye edilen altını da göstermişti.