Ebru Yaşar Ayvalık konserinde tozu dumana kattı! Ebru Yaşar Ayvalık konserinde tozu dumana kattı!

Cuma günü yeni teklisi Virane Gönlümü yayınlayan Arar, Harbiye ve yeni şarkı heyecanını aynı gecede seyircileri ile paylaştı. Konserin biletleri tükenirken, Funda Arar muhteşem bir geceye imza attı.

“Gençlerle Eğlenmeyi de Çalışmayı da Seviyorum.”

Funda Arar, konserinden önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Çok hazırlandık yine Harbiye’ye, güzel çalıştık, özel bir repertuvar yaptık. Yaz konserlerimiz başladı, tam hız devam ediyoruz. Heyecanlıyız, yeni şarkımız da çıktı. Harbiye ile çifte heyecan yaşıyoruz. Uzun ara vermeden şarkılarımızı teker teker yayınlayacağız. Genç arkadaşlarımızla projeler yapmayı da seviyorum. Yeni soundları da takip etmemiz lazım, kendi çizgimiz içinde yeni soundları yapmak ve yeni şarkılar yapılması gerekli. Klasik Funda Arar şarkıları ile birlikte böyle işlere de devam edeceğim. Gençlerle hem çalışmayı hem eğlenmeyi seviyorum.” diyen ünlü sanatçı röportajın ardından alkışlarla sahneye çıktı. 2,5 saat sahnede kalan Arar, kendi hitlerinin yanı sıra alaturka ve arabesk şarkılarıyla İstanbullulara müzik ziyafeti yaşattı.

Funda Arar_Bayhan_ Harbiye_ Temmuz2022_ Görsel1

Funda Arar'dan Semicenk İle "Al Sevgilim" Sürprizi.

Nisan ayında genç müzisyen Semicenk ile yaptığı “Al Sevgilim” düeti ile haftalarca listelerde zirvede yer alan Arar, Harbiye konserinin ikinci yarısında sürpriz yaparak Semicenk’i sahnesinde misafir etti. İkili “Al Sevgilim”i canlı canlı söyledi. Harbiye‘de alkış tufanı koptu.

Funda Arar_Semicenk_ Bayhan_ Harbiye_ Temmuz2022_ Görsel

Funda Arar, bu özel konserinde Songül Sarpbaş imzalı iki kostüm giydi. Ünlü sanatçı, performansı kadar güzelliği ile de geceye damgasını vurdu.