Astrolog Şenay Devi gökyüzünden gelen mesajı sizinle paylaşıyor...

Karanlık ruhların  kirli oyunları, Temiz hayatların ışığını söndürüyor öldürüyor ruhları beden kalıyor nefes alıp veren ama inançlarından uzaklaşıp kırık dökük yıkık gün dolduruyor yolunu kaybetmiş bir halde , Kötülük hiddet kin kalpleri taşa çevirmişken sevmeyi de kıymet vermeyi de  SEVENE hürmet etmeyi de unuttuk.

Ne Kalplerimizi duyuyor Ne Gökyüzünün mesajlarını anlıyoruz. Bıkıp usanmadan yazmaya anlatmaya rehberlik etmeye devam edeceğim 1 kişi değişirse dünya değişir ilkesi ile, Sevmekte saklı işin sırrı SEVMEK te öyle zannımızca değil EMEK vererek VAZGEÇMEYEREK İNANARAK ilk zorlukta PES etmeden mücadele etmek demek.

Sevmek önce kendini sonra misafiri olduğumuz dünyayı sonra bizi sevenleri kıymet verip değerli hissettirenleri. Sevmeyi bilen saygıda duyar emeğin kıymetini de zulüm ün acısınıda yüreğinin en derininde hisseder. Dünyayı daha iyi hale getirmek mümkünken kötülük tohumları ekmeye devam etmek sadece yangın yerine bir odun daha atıp kendi ateşini güçlendirmekten başka bir şey değildir aslında. Emek vermiyor kazanmak istiyor hep bana hep benim hep BEN diyerek kendi saltanat kayığımız la hüküm sürmek istiyoruz hayat yolunda. İçe dönmek ruhu sevgiyle iyileştirmek umutları yeşertmek güzeliklerin peşinden gitmek gerek ki dünya her birimiz için daha güvenli daha yaşanası daha keyifli bir yer olabilsin.

Tabi bu yazdıklarımın Nasıl ve ne yönde değerlendireceğimiz ise yüreklerimizde ruhlarımızın iyi ve kötü yanlarından hangisi güçlendireceğimizde saklı ve tabiki SEÇİMLERİMİZDE. Unutmalıyız ki sevgi için CESARET EMEK VAZGEÇMEYECEK YÜREK gerek.

Dr.Astrolog ŞENAY DEVİ  Bilgi ve Randevu almak için bizi arayın.☎05392061953 ☎02125833275