Cumartesi akşamları milyonları ekran başına kilitlemeye devam eden Gönül Dağı dizisinde herkesi ayağa kaldıran sahneler dikkat çekiyor.

Gönül Dağı dizisi yeni bölüm yine seyirciye unutulmaz anlar yaşatmaya devam ederken seyirci o sahne gelince kanal değiştirdiğini belirtti.

İlk bölümden itibaren seyircinin vazgeçilmezi haline gelen Gönül Dağı dizisinde Selma Öğretmen ve Eylül’ün kaza yapmasının ardından hastane sahnesi yeni bölüme resmen damga vurdu.

Geçtiğimiz sezon Gülsüm Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakteri ile hemen hemen aynı kaderi yaşayan Selma Öğretmen’in akıbeti herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Gönül Dağı dizisinde Taner’in yaşadıkları ve oyunculuk performansı ekran başındakilerden tam not alırken Taner’in duygu dolu anlarını izleyen seyirci ise “Yeter artık içimiz parçalandı bu sahneleri bir daha izleyemeyiz” yorumları yaptı.

Yalan dizisi yayın akışından neden kaldırıldı? Dizi final mi yaptı? Yalan dizisi yayın akışından neden kaldırıldı? Dizi final mi yaptı?

Gönül Dağı Yrılık 1

Özellikle son birkaç bölümdür duygu dolu sahnelerin ön planda olduğu Gönül Dağı dizisinde adım adım sezon finaline doğru gidilirken seyirci artık ayrılık görmek istemediğini dile getirdi.

Gönül Dağı Ayrılık

Editör: Medya Tilkisi